Poslání, Seznamovací týden

POSLÁNÍ – VÝZBROJ

Jsou tři slova, která pohání mezinárodní službu Miluj Boha Nesmírně:

INSPIRACE // POVZBUZENÍ // VÝZBROJ

EQUIPgraphic

VÝZBROJ …žen k růstu ve víře, aby mohly o to efektivněji sdílet evangelium Ježíše Krista s dalšími.

I když jsme společenství propojené přes internet, neznamená to, že nejsme i skutečná, živá rodina. Jsme rodina! A rodina se drží pospolu!

Pokud s námi studujete, ať už samy nebo ve skupince, stáváte se součástí naší rodiny i vy. My pak tvrdě pracujeme na tom, abyste měly vše, co ke studii Bible a prohlubování svého osobního vztahu s Bohem potřebujete. Chceme, aby každá z vás žila efektivně a s jistotou, že je Bůh na vaší straně!

VYBAVUJEME ženy, které s námi studují, vedou a které nás sledují, aby pak i ony mohly inspirovat, povzbuzovat a vybavovat lidi ve svém životě! Od malých dětí, manželů, rodičů a spolužáků až k prodavačkám v obchodě, kde každý týden nakupujeme. Naše služba je založena na cyklu života plynoucího přímo z jádra Božího srdce.

Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti, aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.
– 2. Timoteovi 3:16-17

Co tedy myslíme tím, že jste se staly součástí naší rodiny? Kde tu naši rodinu můžete najít? Které materiály a jakou podporu máme na mysli? Jste připravené? TADY JSOU:

– Toužíme po tom spojit se s vámi! Pokud byste se chtěly přidat ke studii (další začíná za dva týdny), nebo s námi studujete už nějakou dobu, nebo si nejste jisté, jak vytvořit vlastní skupinku ve svém sboru, nebo jste možná izolované a sbor nemáte – moc rády od vás uslyšíme a půjdeme životem s vámi! Napište nám do zpráv!

– Pravidelný newsletter – pro více informací nezmeškejte velké oznámení, které na naší FB stránce uveřejníme VE ČTVRTEK V 5 HODIN VEČER!

– Studijní materiály – Naše materiály jsou vytvořené tak, aby vyhovovaly každé ženě, ať už má jakýkoliv životní styl! Společně se studijními deníky a plány čtení ke každé studii vydáváme až 3 zamyšlení za týden týkající se aktuální studie, a je vám také k dispozici Facebook studijní skupinka – pokud byste se chtěly přidat, napište nám do zpráv! Vytváříme také obrázky, které si přejeme, aby vás povzbudily na cestě každým dnem. Všechny tyto materiály jsou tvořeny proto, aby obohatily a oživily vaše studium a mohou být také využité pro vedoucí skupinek!

– Náš modlitební a povzbuzovací tým jsou velkou součástí naší služby a zajišťují, aby žádný z vašich komentářů nezůstal neviditelný. Snažíme se, aby byla naše malá místečka na internetu bezpečnými místy pro vaše sdílení a pomáhání si navzájem. Chceme vám fandit na každém kroku vaší cesty víry!

Bůh naši službu obohatil poklady materiálů, které nabízíme a vedeme na šesti kontinentech světa! A Bůh nám do cesty přivedl ženy, které potřebují někoho, kdo jim ukáže cestu zpět k Němu.

Uprostřed pokladů všech našich materiálů stojí ARMÁDA věrných žen jako jste právě VY! Naše mezinárodní rodina se rozrůstá a poráží překážky, které ženám stojí v cestě za jejich Pánem a Spasitelem – to vše díky VÁM a vaší věrné víře.

Jsme připravené být s vámi, pomoct vám vytvořit podpůrné společenství, které bude požehnáním každé v něm. Stačí nám napsat, přihlásit se ke studii a vzít to krok za krokem.

Jsme zde pro vás – PŘIDÁTE SE?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s