Překladatelky, Seznamovací týden

TÝM PŘEKLADATELEK

Velkou roli v naší mezinárodní službě hrají PŘEKLADATELKY.

22137005_10159244098540184_1042824398753330927_oPřekladatelky na akci Miluj Boha Nesmírně v Texasu, 2017

Stejně jako s každou jinou pozicí naskrz naši službu, i překladatelky jsou dobrovolnice – obyčejné ženy proměněné neobyčejným Bohem!

Příběhy překladatelek si můžete přečíst ve svých studijních materiálech!
Od začátku tohoto školního roku se s každou novou studií snažíme představit jiný jazyk, do kterého jsou naše studie překládány. Na začátku studijního deníku jsou pak svědectví žen z té země / toho jazyka a jedno z nich je vždy svědectví vedoucí překladatelky toho určitého jazyka o tom, jak se k Miluj Boha Nesmírně dostala a co to pro ni osobně znamená.

V další studii se můžete těšit na NIZOZEMÍ!

Angela v roce 2012 připravila velkou mezinárodní konferenci Miluj Boha Nesmírně u sebe doma. Pozvala všechny překladatelky a vedoucí naší služby a v září 2012 jsme se poprvé setkaly tváří v tvář. Byl to úžasný zážitek a sdílely jsme neuvěřitelné společenství po celý týden. Ženy, které spolupracují na jednom díle jednoho a jediného Boha ve svých koutech světa a jsou v kontaktu skoro denně, se konečně setkaly i skutečně! V roce 2017 jsme se u Angely doma setkaly znovu, tentokrát ještě ve větším počtu. Tolik nám společný čas chybí, že jsme na tento rok 2018 vymyslely evropskou konferenci nejen pro nás, ale i pro ženy, které nás sledují a studují s námi! Více info pro vás budeme mít přes léto!

Zde je seznam jazyků, ve kterých jsou naše studie k dispozici – pokud znáte někoho, kdo žije v zemi, kde se některým z nich mluví, nebo jsou vašimi přáteli misionáři, kteří by naše studie mohli využít, řekněte jim o nás! To je přesně důvod, proč jsou naše studie ZDARMA – aby byly jednoduše k dispozici všem, kdo je mohou využít!

– Afrikánština
– Angličtina
– Barmština
– Bulharština
– Čeština
– Čínština
– Francouzština
– Hauština
– Holandština
– Indonéština
– Italština
– Japonština
– Polština
– Portugalština
– Maďarština
– Němčina
– Rumunština
– Řečtina
– Slovenština
– Slovinština
– Svahilština
– Španělština
– Tagalog

22135411_10154978251812467_4686427375653687846_oPřekladatelky Miluj Boha Nesmírně, každá držíme studijní deník v našem jazyce!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s