Seznamovací týden

TÝMY MILUJ BOHA NESMÍRNĚ

LGGIntensive_everyoneTým překladatelek a povzbuditelek na týdenní konferenci v Texasu, 2017

Miluj Boha Nesmírně má mezinárodní týmy žen, které věnují svůj volný čas naší online službě. Jsou to obyčejné ženy, které zažily proměnu “zevnitř až navenek” Boží mocí a touží se podělit o obdarování, která jim byla svěřena.

Jeden z takových týmů je náš MODLITEBNÍ TÝM:

V modlitebním týmu jsou ženy, které se zavázaly konkrétně modlit za každou z vás, která s námi studuje. Ať už nám napíšete o studijní materiály, nebo jste součástí naší Facebook studijní skupinky, nebo “pouze” okomentujete některý z našich příspěvků… ženy v tomto týmu si zapíší vaše jméno a modlí se konkrétně za to, o co jste buď poprosily, nebo všeobecně za vaši víru, vaše srdce a mysl a váš osobní vztah s Bohem.

Jsme v tom společně – nejste v tom samy!!!

Další takový tým je POVZBUZOVACÍ TÝM:

Do tohoto týmu se přidaly ženy, které touží povzbudit druhé a ukázat jim cestu zpět k Ježíši. Jsou to ženy jako vy a já, prosté a pokorné služebnice, které byly proměněné Boží nadějí a chtějí ji sdílet s dalšími ženami ve své zemi. Povzbuzovací tým zajišťuje, aby žádný z vašich komentářů (buď na naši Facebook stránce nebo v naší studijní skupince) nebyl přehlédnut a aby každá z vás věděla, že jsme tu pro vás!

Pokud máte určitá obdarování a rády byste je využily pro Boží království skrze online službu Miluj Boha Nesmírně, určitě nám napište!

A hlavně nezapomeňte… JSME V TOM SPOLEČNĚ!

TEAMencouragers

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s