Seznamovací týden

ZAKLADATELKA MILUJ BOHA NESMÍRNĚ

ANGELANA FOTCE vzadu zleva: Dirk, Paige, Angela, vepředu zleva: Addie, Brinnley

Studie Miluj Boha Nesmírně vznikly v době, kdy byla Angela mladou a novou maminkou dvou holčiček, které se věkově liší pouze 18-ti měsíci. Jako nová maminka se cítila zaplavena starostí o miminka a neustále se zdálo, že je někdo nemocný a potřebuje extra péči a tím pádem nemohla nadále chodit na skupinku se ženami ze svého místního sboru.

V té době si začala uvědomovat, že nemá čas na Boží Slovo a pravidelná ztišení a rozhodla se s tím něco udělat. Začala jednoduché plány čtení na několik týdnů, podle kterých četla Bibli každý den společně s dalšími kamarádkami, které měly stejně staré děti. Protože si různá témata či biblické knihy rozdělily na pár veršů denně, bylo to zvladatelné i pro ty nejzaneprázdněnější maminky.

Časem se služba rozrostla a začaly vznikat skupinky po celé Americe. Zanedlouho po rozjetí online služby se začaly dobrovolně hlásit překladatelky z různých zemí a různých jazyků a Angela byla nadšená, že se Boží Slovo dostane do rukou ženám ve stejných životních stádiích, které ale nemluví anglicky. To je totiž přesně srdce, které Miluj Boha Nesmírně pohání již od začátku a díky kterému věříme, že se Bůh k naší službě přiznává – Angela a každá její pomocnice touží po tom, aby KAŽDÁ ŽENA NA SVĚTĚ měla přístup ke studiu Božího Slova! Toužíme bořit všechny překážky, které by mohly stát v cestě ženám, které chtějí žít podle Boží pravdy, proměněné Jeho Duchem každý den!!!

Angela žije se svou rodinou v Dallasu ve státě Texas, USA. Její manžel Dirk je stejně velkou součástí služby MBN a je úžasnou podporou všeho, co Angela vysní. Je milující maminkou tří krásných holčiček a kromě role manželky, maminky, kamarádky, vedoucí ve sboru a dalších, je také za tvořením každé studie Miluj Boha Nesmírně, píše minimálně jedno ze tří zamyšlení týdně ke každé studii, vytváří všechny naše obrázky a grafiku a to vše během modlitební a praktické podpory financování této služby a dalších způsobů, kterými můžeme šířit evangelium Ježíše Krista do dalších zemí…

Děkujeme, Angelo! ❤

 

TEAM

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s