Jonáš, Překladatelky, Studie

NOVÁ STUDIE A KONFERENCE 22. ZÁŘÍ V NĚMECKU!

roman-kraft-112141-unsplash

Když Ježíš řekl svým učedníkům: Jděte do celého světa a kažte evangelium všemu stvoření” (Marek 16:15), věděl, že pokud ho poslechnou, budou se muset rozdělit. Naše překladatelky jsou také rozděleny – na různé kontinenty, do různých kultur, několika časových pásem a spoléhají se ve vzájemném kontaktu na sociální média.

Jednu studii za druhou nechávají Boha působit skrze své běžné životy, aby naplnil svůj úžasný plán a napomáhají tak překonat jazykovou překážku ve více než 100 zemích na 6 kontinentech. Není jednoduché překládat z angličtiny do jejich rodného jazyka celé studie a zamyšlení na každý den, a to několikrát za rok. Všechny z nich ale souhlasí s jedním – stojí to za to.

Všem z nich je někdy smutno, protože jsou od sebe velmi daleko. Někdy je těžké nalézt motivaci jít v této práci dál, hlavně, když ne všechny z našich překladatelek mají spolehlivé připojení na internet. Černobílá slova na obrazovce se ani zdaleka nevyrovnají radostným obejmutím drahých přátel.

Proto máme obrovskou radost, že se naše překladatelky už příští týden sejdou v Evropě!

A rády bychom, abyste se k nám přidaly i vy!

Jednou za rok se naše Love God Greatly (Miluj Boha Nesmírně) překladatelky sejdou z celého světa na jednom fyzickém místě, aby se viděly, lámaly společně chléb a nasály moudrost a vědomosti od vedoucích služeb pro ženy, které jsou o něco starší a zkušenější ve službě ženám jako jsou ony samy. Minulý podzim jsme se společně sešly v Texasu. Letošní podzim se Love God Greatly sejde v Německu! Organizujeme školení pro naše překladatelky A NAVÍC konferenci pro ženy, která je otevřená vám všem!

Edurne, naše vedoucí španělského odvětví Love God Greatly, věří, že tato fyzická setkání jsou pro naši službu velmi důležitá:

„Z většiny je naše práce a komunikace online a příležitost setkat se a být spolu je velmi vzácná. Tato roční školení nám umožňují učit se mnohému jak v naší službě druhým, tak i v našem osobním křesťanském životě. Pomáhají nám vidět větší obraz toho, co Bůh skrze naši mezinárodní službu dělá a jak působí. Utvrzují v nás také celkové poslání Love God Greatly. Školení na téma vedení a kvalitní čas strávený nad šálkem kávy dělají z obyčejné skupiny žen neobyčejný tým služebnic a sester.

Evropa je docela malá a tak mohou překladatelky jednoduše dojet na místo konference a nemusí tak každý rok létat do Ameriky. Máme také velkou radost, že můžeme organizovat otevřenou konferenci pro ženy. Když to porovnám s Amerikou, je u nás tak málo křesťanských konferencí… věřím, že tento naplánovaný den pro evropské sestry bude velkým požehnáním a pomocí pro mnohé!“

Love God Greatly proměňuje životy jedné ženy za druhou jednou studií za druhou. Za každým překladem studie je ale tolik práce, kterou nikdo nevidí! Máme touhu pomáhat ženám milovat Boha nesmírně jejich životy… každou biblickou studií, každým překladem, pro každou ženu. A rády bychom pozvaly zrovna vás, abyste se k našemu poslání přidaly.

Dnes začíná týden oslav… oznamujeme nejen naši konferenci, která je už příští týden, ale také naši novou studii další biblické knihy Jonáše, „Milujme nemilované“! Pokud víte o misionářích, sborech nebo skupinkách, které by tyto materiály mohly využít, řekněte jim o naší webové stránce a službě!

Zároveň bychom vás chtěly poprosit o modlitby za bezpečnou cestu všech překladatelek, které příští týden pojedou do Německa, za jejich zdraví a jejich rodiny! Bez vás bychom to nezvládly – je to díky vašim finančním darům, zakoupených studijních deníků a drahých modliteb, že můžeme přispívat do Božího Království. Děkujeme, že s námi naplňujete Ježíšovo poslání!

Amanda

Klikněte ZDE pro více informací o naší konferenci!

Ich will

Pár fotek z prvních setkání překladatelek minulý rok v Texasu:

12345

Naše nová studie knihy Jonáše je tady! Studijní materiály můžete najít zdarma zde! Nebo k zakoupení na Amazonu!

Jonah_CZ_banner copy

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s