FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

KE KTERÉ STUDII PATŘÍ ZAMYŠLENÍ NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE MILUJ BOHA NESMÍRNĚ? Ke každé studii překládáme a přidáváme zamyšlení na pondělí, středu a pátek každého týdne po dobu určité studie. Na Facebooku se vždy věnujeme nejnovější studii s nadějí, že tak vytvoříme online místo, které povzbudí ženy ke společenství a sdílení jedna s druhou. Která studie je nejnovější (a tudíž běží na Facebooku) zjistíte podle úvodního obrázku, který se s každou studií mění.

MUSÍM PROCHÁZET STEJNOU STUDIÍ, KTERÁ SE ZROVNA PROBÍRÁ NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE? Určitě ne. Můžete si vybrat kteroukoliv studii, kterou jsme společně na Facebooku již prošly, a která je vám kdykoliv k dispozici ze seznamu níže. Pokud ale studujete o samotě, nebo se se svou skupinkou scházíte jen někdy, pak bychom vás rády povzbudili ke studii, kterou procházíme na naší Facebookové stránce, kde můžete nalézt online zamyšlení, společenství a vykazatelnost.

ČEKALA JSEM VE STUDIJNÍM DENÍKU VÍCE ZAMYŠLENÍ, NEJEN VÝTAŽKY Z BIBLE… V Miluj Boha Nesmírně věříme, že Boží Slovo má moc. Naše materiály jsou proto vytvořeny tak, aby vám pomohly při práci s ním, abychom se mohly dostat hlouběji… zpomalit a ztišit se a opravdu vnímat, co se nám Pán snaží skrze svá slova pošeptat ve světě, který na nás hlasitě křičí z různých stran.

CO JE TO SOAP? SOAP je studijní metoda, které v našich materiálech využíváme. Jedna věc je prostě číst z Písma. Ale když se naučíme umění ztišit se před Pánem a OPRAVDU Jeho Slovo vnímat, najednou na nás začnou slova a výrazy ze stránek vyskakovat, jakoby byly živé. Tím, že použijeme SOAP metodu ke čtení a “zpracování” veršů jsme schopné jít hlouběji a lépe chápat, co to pro nás znamená. Nejdůležitější část metody SOAP je vlastní spolupráce s Božím Slovem a vlastní aplikace do života.

S je pro Slovo (Scripture)doslova přepište dané verše
O je pro Postřehy (Observation)co vás během čtení napadá?
A je pro Aplikaci (Application)tady se Boží Slovo stává osobním
P je pro Modlitbu (Prayer)modlete se Boží Slovo zpět k Němu